• In English
 • Мінінфраструктури залучає фахових консультантів до підбору кандидатів на посади керівників інспекцій, адміністрацій, агентств та державних підприємств галузі
  опубліковано 30 грудня 2014 року о 14:36

  Мінінфраструктури на основі кращих світових практик та європейських стандартів публічно проведе об’єктивне оцінювання кандидатур на керівні галузеві посади.

  Задля прозорого та відкритого підбору кадрів, щоб уникнути заангажованих призначень, Міністерство планує залучити консалтингові компанії Talent Advisors,  ЕBS та Deloitte,  що безоплатно запропонували консультаційні послуги з організації процесу формування переліку та оцінки кандидатур відповідно до розробленої моделі компетенції, професійних, кваліфікаційних та етичних вимог.

  Консультанти за участю представників експертного середовища, фахівців спеціалізованих компаній сформують перелік компетентних кандидатів на посади керівників центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра інфраструктури України, генерального директора Державної адміністрації залізничного транспорту України, керівників державних підприємств, установ та організацій, які належать до сфери управління Мінінфраструктури, та приватних акціонерних товариств, функції з управління корпоративними правами щодо яких здійснює Мінінфраструктури.

  Заплановано, що претенденти пройдуть кілька етапів оцінювання: від інтерв'ю та вирішення бізнес-кейсів до презентацій плану дій на конкретній посаді.

  Рішення про призначення на керівні посади прийматиме Міністр інфраструктури після спілкування з кожним із запропонованих кандидатів.     Очікується, що пошук кандидатів на посаду керівників розпочнеться вже найближчим часом.

  Інформація про актуальний статус процесу відбору на всіх етапах, починаючи з кваліфікаційних вимог до посади та інформації про фінальних кандидатів, розміщуватиметься на сайті Міністерства інфраструктури України.