• In English
  • Весь гуманітарний вантаж від української влади доставлений людям, які його потребували на Сході України, - Геннадій Зубко
    опубліковано 30 грудня 2014 року о 14:17

    25 соціальних закладів, які розташовані на території Сходу України, підконтрольній бойовиками, отримали гуманітарну допомогу від української влади. Весь вантаж – продукти харчування та товари першої необхідності, які доставлені на територію Донбасу ще 25 грудня, розповсюджено серед мирного населення та соціальних закладів. Адресну доставку цього вантажу підрозділи ДСНС завершили ще 29 грудня. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

    «Наш обов’язок – зробити все можливе і не можливе для того, щоб мирне населення населених пунктів, де зараз орудують бойовики, не залишалося сам на сам зі своїми проблемами. З ними – весь український народ. Уряд і надалі у співпраці з керівництвом адміністрацій Донецької та Луганської областей допомагатиме і мешканцям, і соціальним закладам таких територій. Ризик звісно великий, адже на цих територіях постійна загроза обстрілу, але іншого виходу немає – ми мусимо рятувати наших людей», - сказав Геннадій Зубко.

    Нагадаємо, раніше Віце-прем’єр-міністр заявляв, що доставлений гуманітарний вантаж буде розповсюджено серед тих, хто його потребує, до 1 січня.