• In English
 • "Привітай солдата з Новим роком": Укрпошта доставила перший гуманітарний вантаж у зону АТО
  опубліковано 30 грудня 2014 року о 12:04

  У рамках акції «Привітай солдата з Новим роком» працівниками Укрпошти доставлено допомогу бійцям у зону АТО. Листи з привітаннями, зібрані продукти харчування, засоби гігієни, теплі речі, цигарки, вітаміни, що надійшли від небайдужих співвітчизників, були передані бійцям безпосередньо на блокпосту неподалік м. Сєвєродонецьк Луганської області.

  З початку  грудня на адресу Укрпошти надійшло 62 посилки та листи з новорічними вітаннями бійцям, які несуть бойову вахту в зоні АТО. Працівники Укрпошти також не залишися осторонь і допомогли як речами, так і грошима. На зібрані від поштовиків кошти були закуплені крупи, рис, макаронні вироби, тушонка, цукор, олія, станки для гоління та засоби гігієни. Із самого початку акція обумовлювала передачу всієї зібраної допомоги особисто в руки бійцям на блокпосту, а не через посередників чи сторонніх волонтерів.

  Вся зібрана допомога та листи з новорічними вітаннями від співвітчизників були передані безпосередньо на блокпосту бійцям. «І хоча ця посилка була найменша, але душу бійця вона зігріє найбільше», – наголосив командир блокпоста, взявши у руки коробку з листами.

  «Сьогодні Укрпошта веде активну соціальну політику, спрямовану на підтримку бійців і поштовиків, які несуть службу та працюють у Донецькій і Луганській областях. Цього року ми ініціювали низку акцій, покликаних дієво підтримати наших співвітчизників і захисників. У рамках акції «Привітай солдата з Новим роком» ми доставили гуманітарну допомогу бійцям у Луганську область. Також акцією «З відчуттям вдячності» ми намагаємося всіляко підтримати наших поштовиків, які втратили рідних внаслідок дій терористів у Луганській і Донецькій областях. Зокрема, до новорічних свят Укрпошта підготувала подарунки всім сім’ям, що постраждали внаслідок окупації. Ми й надалі будемо всіляко підтримувати наших колег і бійців», – зазначив в.о. генерального директора УДППЗ «Укрпошта» Ігор Ткачук.

  Перший етап акції завершився, наразі ведеться активна підготовка до другої передачі допомоги, що відбудеться у кінці січня 2015 р. Отож, ви маєте ще час, щоб привітати захисників України.

  До речі, не встигли працівники Укрпошти повернутися з першої доставки, як за кілька днів вже надійшло близько 70 посилок.

  Довідково

  Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» входить до сфери управління Міністерства інфраструктури України та є національним оператором поштового зв’язку України. На сьогодні Укрпошта надає понад 50 видів послуг у 12,5 тисячах відділень по всій Україні. Штат компанії налічує майже 90 тис. працівників, з них більше 38  тисяч – листоноші, близько 30 тисяч – оператори поштового зв’язку.

  Служба інформаційної підтримки: (044) 32 32 099.

  Сайт: www.ukrposhta.ua