• In English
  • Приватизація відбудеться тільки після підвищення рівня менеджменту на підприємствах та зростання цін на активи, - Айварас Абромавичус
    опубліковано 23 грудня 2014 року о 12:37

    Приватизація, запланована Урядом, буде відбуватися тільки після підвищення рівня менеджменту на підприємствах та зростання цін на активи. Про це заявив 22 грудня Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус у ефірі програми «Свобода слова».

    «На кращих державних підприємствах будуть змінюватися рівень і стандарти корпоративного управління, а також проведено жорсткий аудит за допомогою великої четвірки аудиторських компаній і західних експертів. Тільки після цього почнеться масова приватизація, коли вже ціни на активи виростуть, тому що буде змінено менеджмент, і, сподіваємося, до того часу ринкові умови для України також поліпшаться», - підкреслив Айварас Абромавичус. 

    За словами Міністра, після переговорів, проведених з керівниками інших міністерств та громадськістю, кількість підприємств, що вважалися стратегічно важливими для країни, планується скоротити.