• In English
 • МВС: Успіх експерименту щодо об'єднання двох служб в єдиний підрозділ залежить від визнання його громадськістю
  опубліковано 22 грудня 2014 року о 17:29

  Міністерство внутрішніх справ провело робочу нараду з питань проведення експерименту щодо об’єднання дорожньо-патрульної служби та патрульної служби міліції в єдиний підрозділ. Учасники зійшлися на тому, що успіх такого експерименту залежить від визнання його громадськістю.

  До обговорення проблематики долучилися заступник Міністра внутрішніх справ Сергій Яровий та в.о. стратегічного радника (керівника) Місії ЄС з питань МВС Ханнеке Брауер.

  У ході наради представники департаменту громадської безпеки, ДАІ, управління зв’язків із громадськістю, підрозділів, відповідальних за фінансове та матеріально-технічне забезпечення було визначено ряд проблемних питань. І одним із першочергових завдань стало корегування та вдосконалення освітньої програми для нової уніфікованої служби, а також визначення бази для проведення навчання та тренувань.

  «Універсальний» міліціонер повинен мати якісну освіту та відповідати вимогам сучасності, зазначив Сергій Яровий.

  Керівник Місії ЄС з питань МВС Ханнеке Брауер погодилась та наголосила, що професійні навички, освіченість та комунікативна майстерність – це основні критерії за якими громадяни оцінюють міліціонера.

  Не менш важливими аспектами залишаються фінансове та матеріально технічне забезпечення. Вирішується питання про передачу до Хмельницького міськвідділу двох позашляховиків ВАЗ «Hunter», що використовуватимуться під час експерименту.

  Основним із пріоритетних питань в роботі учасників експерименту є взаємодія із громадськістю, вивчення суспільної думки щодо необхідності створення нової служби. Успіх апробації в першу чергу залежить від схвалення його суспільством.

  Шановні громадяни! Якщо у Вас є пропозиції чи зауваження по експерименту, Ви можете звертатись на «гарячу лінію» Хмельницького міського відділу міліції — ((0382) 70-40-60 або 102) або залишити своє повідомлення у скриньці «Експеримент Хмельницького ДАІ.