• In English
 • З початку року понад 79 тисяч мешканців Київщини зареєстрували свої земельні ділянки
  опубліковано 15 грудня 2014 року о 12:16

  За одинадцять місяців цього року територіальні органи земельних ресурсів столичної області зареєстрували 79875 земельних ділянок.

  Окрім того, землевпорядники Київщини надали громадянам 77903  витяги з Державного земельного кадастру та внесли 10317 змін до кадастру про земельні ділянки.

  «Сьогодні завдяки використанню можливостей Інтернет-ресурсів є можливість зручного та оперативного користування відомостями автоматизованої системи Державного земельного кадастру широким колом користувачів. Відомості до єдиної бази даних вносяться, перевіряються, систематизуються та впорядковуються кваліфікованими фахівцями за єдиними правилами», – зазначив в.о. начальника головного управління Держземагентства у Київській області Андрій Мальований.

  Слід зазначити, що  в Україні з початку 2013 року реєстрація земельних ділянок проходить повністю в автоматизованому режимі за допомогою програмного засобу «Національна кадастрова система», який у стислі терміни у рамках Проекту Світового банку розробили вітчизняні фахівці. У такий спосіб витрати часу при реєстрації земельної ділянки та черги зведено до мінімуму.

  Український кадастр – складна високотехнологічна система, яка за своєю інфраструктурою, обсягом даних та кількістю операцій не має аналогів ні в одному іншому міністерстві або відомстві країни (карти, персональні дані, інформація про ділянку, електронні копії документів тощо). Завдяки автоматизації процесів реєстрація земельної ділянки прискорилася в рази – при подачі повного і правильного пакета документів час фактичної реєстрації однієї ділянки не перевищує 30 хвилин.