• In English
 • Столична влада залучила понад 1 млрд. грн. інвестицій
  опубліковано 15 грудня 2014 року о 10:27

  Столична влада, попри складні умови, залучила пропозиції інвесторів на суму понад 1 млрд. грн. Про це в інтерв’ю «Радіо Свобода» заявив Київський міський голова Віталій Кличко.

  Він закликав інвесторів вкладати гроші у різні проекти у столиці України. «Деякі інвестори ідуть на ризик. Ми створили Київське інвестиційне агентство і за цей час залучили пропозиції по 6 проектах. На суму понад 1 млрд. грн.», – сказав Віталій Кличко. Він додав, що ці кошти дуже потрібні Києву.

  «Я впевнений, що за інших умов, інвестицій було б набагато більше. Але і це – непоганий результат», – зауважив Київський міський голова.

  Віталій Кличко наголосив, що люди, які інвестують у розвиток Києва, також створюють і нові робочі місця. «А це – додаткові податки до місцевого та державного бюджету», – сказав він.

  При цьому міський голова зауважив, що закликаючи інвесторів вкладати в Київ, завжди запевняє, що бере на себе персональну відповідальність за реалізацію проектів. «Я несу персональну відповідальність, щоб ніяких корупційних схем не було, щоб жодних перепон не було, щоб кожен інвестор відчував себе впевнено і знав, що зможе повернути свої інвестиції», – сказав Віталій Кличко.