• In English
  • На Херсонщині 91 учасник АТО звернувся із заявою про отримання земельних ділянок
    опубліковано 12 грудня 2014 року о 16:04

    У Херсонській області 91 військовослужбовець – учасник антитерористичної операції звернувся до територіальних органів Держземагентства в області та органів місцевого самоврядування з питань отримання земельних ділянок. Про це повідомляє Головне управління Держземагентства у Херсонській області.

    Як зазначається у повідомленні, на сьогодні учасники антитерористичної операції уже отримали в області 21 дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок площею 12,96 гектара. З них, 10 ділянок площею 1,61 га – для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки), 9 ділянок площею 11,15 га – для ведення особистого селянського господарства та ще два наділи площею 0,2 га – для індивідуального дачного будівництва.

    Крім того, Головне управління Держземагентства у Херсонській області видало три накази про затвердження проектів землеустрою та надання у власність земельних ділянок площею 4 га для ведення особистого селянського господарства.