• In English
 • Держземагентство визначило порядок переміщення підрозділів із тимчасово неконтрольованих територій на Донеччині та Луганщині
  опубліковано 12 грудня 2014 року о 15:57

  Держземагентство України відповідними наказами визначило порядок щодо переміщення територіальних органів Держземагентства у Донецькій та Луганській областях з тимчасово неконтрольованих територій на території, де ці органи матимуть можливість здійснювати свої повноваження у повному обсязі.

  Так, працівників територіальних органів Держземагентства з указаних територій попереджено про переміщення та надано роз’яснення щодо дотримання вимог Кодексу законів про працю України у зв‘язку з переведенням на роботу в іншу місцевість із відповідним територіальним органом. У разі відмови від переведення працівники підлягатимуть звільненню на підставі пункту 6 частини першої статті 36 Кодексу законів про працю України.

  Начальників головних управлінь Держземагентства у Донецькій та Луганській областях зобов’язано вжити заходів щодо внесення змін до відомостей, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, щодо місцезнаходження територіальних органів. З наказами Держземагентства України про тимчасове переміщення територіальних органів Держземагентства у Донецькій та Луганській областях можна ознайомитися у розділі веб-сайту «Земельне законодавство» – «Накази».

  З питань переміщення підприємств, установ та працівників з тимчасово неконтрольованих територій можна звертатися за телефоном гарячої лінії Держземагентства 0 800 502 528 (всі дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні), а також на електронну адресу dazr@dazru.gov.ua .