• In English
 • Валерій Пятницький: Головне на шляху реформ - позбутися застарілих інструментів
  опубліковано 12 грудня 2014 року о 15:12

  Головне на шляху реформ – позбутися застарілих механізмів та інструментів, які гальмують поступ уперед, і зробити зміни системними й незворотними. На цьому 12 грудня наголосив заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі – Торговий представник України Валерій Пятницький під час конференції «Торговельна політика України: погляд у майбутнє» в рамках реалізації проекту «Торговельна політика і практика в Україні».

  За словами Валерія Пятницького, у щойно прийнятій програмі Уряду визначено, що торговельна політика України, орієнтуючись на європейську інтеграцію, мусить бути наступальною, а це стосується і міжнародної торгівлі, і внутрішнього ринку.

  «Торгівля дуже часто пов’язана з багатьма аспектами, приміром, дерегуляцією. Фактично, йдеться про нові умови ведення бізнесу. Очевидно, що доведеться відмовитися від цілої низки інструментів, які на цей час уже стали анахронізмами. І тут дуже важливо, аби ми чітко встановили ці елементи, яких слід позбутися, щоб покращити умови ведення бізнесу», – сказав він.

  Торговий представник підкреслив: аби вибудувати новий ефективний алгоритм, який сприятиме розвитку економіки, зокрема торгівлі, необхідно системними спланованими діями зруйнувати старий порядок.