• In English
 • У грудні територіальні органи Держземагентства у шести регіонах України перейдуть на електронний документообіг
  опубліковано 12 грудня 2014 року о 16:16

  З 1 грудня 2014 року в управліннях та відділах Держземагентства у Житомирській, Миколаївській, Полтавській, Хмельницькій, Черкаській та Чернігівській областях запроваджується електронний обмін документами. Перехід на електронний документообіг необхідно завершити до кінця місяця.

  Згідно з наказом Держземагентства України керівники головних управлінь у зазначених областях зобов’язані забезпечити використання автоматизованої системи діловодства територіальними органами для отримання та надсилання електронних документів, які не містять інформації з обмеженим доступом.

  Таким чином, процес створення та відправлення, одержання та оброблення, зберігання та контролю за своєчасним розглядом документів в електронному вигляді в управліннях і відділах Держземагентства у зазначених областях буде автоматизовано. Це має спростити та пришвидшити доставку листів, доручень та інших резолюцій, протоколів та розпоряджень, які не містять інформацію з обмеженим доступом, до територіальних органів у містах та районах. Має поліпшитися і зворотній зв’язок цих органів з головними управліннями Держземагентства в областях, що прискорить виконання нагальних завдань і вирішення актуальних питань у сфері земельних відносин.

  Наразі у Держземагентстві України готуються відповідні накази щодо запровадження електронного обміну документів у територіальних органах в інших областях.