• In English
 • Відбулася зустріч Міністра інформаційної політики Юрія Стеця з Робертом Боле - директором Ради керівників мовників США
  опубліковано 12 грудня 2014 року о 11:37

  Відбулась зустріч Міністра інформаційної політики України Юрія Стеця з Робертом Боле - директором "Ради керівників мовників"- незалежного федерального агентства США, яке контролює всі американські цивільні міжнародні засоби масової інформації та управляє ними.

  Сторони обговорили особливості інформаційної політики в умовах наявності відкритої агресивної пропаганди з боку Російської Федерації в глобальному та українському вимірах та визначили пріоритети співпраці на найближчий період.

  Міністр інформаційної політики поінформував своїх американських колег про першочергові кроки Міністерства в сфері інформаційної безпеки, механізмів інформування населення на Сході України і перспективи розвитку українського інформаційного продукту на території Російської Федерації та у глобальному світовому просторі.

  Міністерство на чолі з Юрієм Стецєм підготує вичерпний перелік пропозицій до американської сторони з метою проведення консультацій щодо формування стратегії інформаційної політики в Україні та українського мовлення закордоном.

  «Ми вдячні Сполученим Штатам Америки за допомогу Україні та українцям в їх боротьбі за незалежність. Сподіваюсь, що в тісній співпраці ми будемо вигравати битву за битвою в інформаційній війні нав'язаній Росією», - наголосив Міністр.

  Він підкреслив, що одним із ключових меседжів Революції Гідності був заклик "Разом-Сила", сьогодні це важливо як ніколи.