• In English
 • У програмі діяльності Уряду - нові угоди про ЗВТ і наступальна політика Офісу торгівельного представника
  опубліковано 11 грудня 2014 року о 16:26

  Офіс торгівельного представника, створений Урядом України за зразком США, буде займатися активною наступальною політикою із захисту українського експорту і українського національного товаровиробника всіма методами і засобами Світової торгівельної організації. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк у четвер, 11 грудня, представляючи в Парламенті програму діяльності Уряду.

  Арсеній Яценюк нагадав, що за останні півроку Україна збільшила експорт до Європейського Союзу на 12,3%: «При цьому поступово Росія нам далі закриває свої ринки. Незважаючи на те, що у нас є з ними угода, зона вільної торгівлі, - вони будуть робити все, щоб знищити українську економіку і українську державу як таку. Не вдасться».

  Глава Уряду зазначив, що база для нових ринків для українських товарів – ЄС. Водночас, за його словами, необхідне підписання нових угод про зону вільної торгівлі. Зокрема, вже розпочаті переговори про створення ЗВТ із Канадою, Туреччиною: «Далі - Ізраїль, Перська затока, Західна Африка. Це базові ринки, де ми хочемо підписати угоду про зону вільної торгівлі».

  «Це не швидко. Інколи на це йдуть роки. Але це буде зроблено», – додав Арсеній Яценюк.