• In English
 • У Києві відкрились "Книжкові контракти"
  опубліковано 11 грудня 2014 року о 16:26

  11 грудня урочисто відкрито V Київську міжнародну книжкову виставку «Книжкові контракти», засновником і організатором якої є Державний комітет телебачення і радіомовлення України.

   «Книжкова виставка – це не лише можливість закласти ще одну цеглинку в бізнес, не тільки важливі зустрічі з письменниками та книговидавцями, це ще й місце для соціальних ініціатив", - сказав голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко, відкриваючи захід. Він нагадав, що триває благодійна акція із збору книжок для бійців АТО та бібліотек Донбасу. Усі учасники та відвідувачі «Книжковий контрактів» можуть долучитись до неї, поклавши у «книжкову шпаківню» дитячу книгу. Акція виставки відбувається під гаслом «Створи бібліотеку для дітей зі Сходу України».

  Олег Наливайко також заявив, що днями чергову партію книжок, випущених за державною програмою «Українська книга», відправлено до бібліотек України. Держкомтелерадіо має намір до кінця року завершити програму 2014 року.

  Близько 80 видавництв різної форми власності беруть участь у виставці, що відкрилась у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» у столиці. «Книжкові контракти» триватимуть три дні. Кияни та гості столиці матимуть змогу придбати книги за ціною виробника, а також стати учасниками численних презентацій, автограф-сесій, що відбуватимуться у рамках роботи виставки.