• In English
  • Українська делегація в Брюсселі має намір заручитись усебічною підтримкою європейських партнерів, - Айварас Абромавичус
    опубліковано 10 грудня 2014 року о 17:13

    Українська делегація, яка братиме участь у першому засіданні Ради асоціації (органу, утвореному в рамках Угоди про асоціацію між Україною та ЄС), має на меті заручитись усебічною підтримкою європейських партнерів. Про це Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус розповів під час брифінгу в Буднику Уряду 10 грудня.

    «Ключове завдання української делегації – у цей складний для нашої країни період отримати конкретну підтримку від ЄС, зокрема фінансову», – акцентував Міністр.

    Він пояснив, що основними темами засідання, яке відбудеться в Брюсселі 15 грудня, стануть: спільні кроки з протидії російській агресії, обговорення урядової програми реформ і підготовка до запланованої на січень 2015 року донорської конференції, енергетична безпека країни та стан торгівлі між Україною та ЄС після введення режиму АТП. Також буде продовжено діалог щодо безвізового режиму й безпеки кордонів.