• In English
 • Мінекономрозвитку пропонує привести до єдиної норми процедуру затвердження титулів будов
  опубліковано 10 грудня 2014 року о 11:54

  Процедуру затвердження титулів будов (об’єктів) виробничого й невиробничого призначення буде приведено до єдиної норми. Відповідний проект постанови розроблено Мінекономрозвитку.

  Згідно з проектом постанови, титули будов (об’єктів) вартістю 100 млн. грн. і більше, будівництво яких здійснюється із залученням бюджетних коштів, незалежно від їхнього призначення, затверджуватиме Кабінет Міністрів України. Титули будов (об’єктів) вартістю від 30 до 100 млн. грн. будуть затверджувати органи, які є замовниками, або до сфери управління яких належить замовник будівництва, без погодження з Мінекономрозвитку, як це було раніше.

  Окрім того, нововведення сприятиме децентралізації системи управління, позаяк титули будов для об’єктів, будівництво яких здійснюється винятково за рахунок коштів місцевого бюджету (в тому числі із залученням субвенцій з держбюджету), вартістю від 30 млн. грн., затверджуватимуть безпосередньо місцеві органи виконавчої влади.

  Із проектом постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 8 вересня 1997 р. № 995» можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Міністерства в розділі «Обговорення проектів документів».

  Довідково

  Титул будови – документ, який містить основні техніко-економічні показники об’єкту будівництва, прогнозні обсяги капітальних вкладень за роками, з урахуванням тривалості будівництва, а також стан виконання та фінансування будівельних робіт на об’єкті.