• In English
 • У Києві відбулося XIІІ засідання Двосторонньої українсько-словацької комісії з питань національних меншин, освіти і культури
  опубліковано 10 грудня 2014 року о 09:17

  9 грудня у м. Києві відбулося XIІІ засідання Двосторонньої українсько-словацької комісії  з питань національних меншин, освіти і культури.

  За дорученням голів Комісії – Віце-прем’єр-міністра - Міністра культури України В’ячеслава Кириленка та Державного секретаря Міністерства закордонних справ та європейських питань Словацької Республіки Петера Буріана засідання відбулося на рівні заступника Міністра культури України з питань європейської інтеграції, заступника голови української частини Комісії Світлани Фоменко та Надзвичайного та Повноважного Посла Словацької Республіки в Республіці Польща, заступника голови словацької частини Комісії Василя Грівни.

  Під час засідання сторони відзначили, що багаторівневий та конструктивний українсько-словацький політичний діалог відбувається з належною увагою до питань задоволення освітніх, культурних та інформаційних потреб національних меншин та зазначили, що робота Комісії є важливою складовою гуманітарного співробітництва між Україною та Словацькою Республікою.

  «Двостороння міжурядова Комісія є ефективним інструментом для вирішення питань в галузі захисту прав національних меншин, освіти та культури. Це дієвий спосіб, який дозволяє в політичній площині озвучувати та артикулювати питання, які потім на технічному рівні набувають свого продовження», - зазначила заступник Міністра з питань європейської інтеграції Світлана Фоменко.

  Результатом засідання стало парафування на рівні заступників голів Комісії протоколу XIІІ засідання Двосторонньої українсько-словацької комісії з питань національних меншин, освіти і культури, який потім підписали Віце-прем’єр-міністр України - Міністр культури України В’ячеслав Кириленко та Державний секретар Міністерства закордонних справ та європейських питань Словацької Республіки Петер Буріан.