• In English
 • У Мінкультури відбулася зустріч з експертами ОБСЄ
  опубліковано 08 грудня 2014 року о 20:03

  Заступник Міністра культури з питань європейської інтеграції Світлана Фоменко провела  зустріч з експертами офісу Верховного Комісара у справах національних меншин ОБСЄ Дмитром Нурумовим та Іриною Власюк, яка відбулася в рамках робочого візиту експертів ОБСЄ в Україну.

  Під час зустрічі було представлено План заходів Міністерства культури  з імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС на 2014-2017 роки, розділи якого в частині захисту прав національних меншин жваво обговорювалися обома сторонами. Зокрема, експерти офісу Верховного Комісара у справах національних меншин запропонували своє сприяння, активну участь і допомогу у розробці концепції державної етнонаціональної політики.

  Сторони також обговорили останні заходи Мінкультури з питань захисту прав національних меншин, серед яких: створення та функціонування Державного підприємства «Кримський дім», загальні проблеми та питання стосовно ромської національної меншини в Україні, питання мовної політики.

  Важливою темою для обговорення протягом зустрічі стала Національна стратегія з прав людини, яка наразі розробляється в нашій державі. Представники ОБСЄ висловили пропозицію долучитися до розробки цього документу в частині надання рекомендацій, консультацій, експертної допомоги з метою максимального використання європейського досвіду.