• In English
 • МВС України та Грузії об'єднують зусилля у боротьбі із наркозлочинністю
  опубліковано 05 грудня 2014 року о 18:06

  Задля обговорення нагальних питань у сфері протидії незаконному обігові наркотиків до МВС прибув заступник директора Департаменту кримінальної поліції МВС Грузії Давід Мхеідзе та аташе МВС Грузії в Україні Давід Бочорішвілі.

  Міністерство внутрішніх справ України на зустрічі представив керівник Управління боротьби з незаконним обігом наркотиків (УБНОН) Олег Шутяк. Він окреслив коло проблем, що виникають у співробітників БНОН, адже Україна є транзитною як для транспортування звичної продукції, так і для перевозу заборонених речовин. З 2006 року було задокументовано вилучення більше 10 крупних партій героїну та кокаїну. Як правило, це партії вагою 40- 200 кг забороненої речовини.

  Керівник управління зробив акцент на тому, що виявлення каналів постачання наркотичних засобів та психотропних речовин потребує постійної уваги та є однією з першочергових задач правоохоронних органів України.

  У свою чергу аташе МВС Грузії в Україні Давід Бочорішвілі погодився із необхідністю активно боротись із наркообігом та підкреслив, що варто продовжити міжнародну взаємодію в цьому напрямку.

  Заступник директора Департаменту кримінальної поліції МВС Грузії Давід Мхеідзе ознайомив представників України із структурою сучасної поліції своєї країни. Він зазначив, які саме зміни відбулись у процесі реформування правоохоронних органів та наголосив на тому, що кримінальна поліція Грузії відповідає одразу за два таких напрямки, як боротьба з незаконним обігом наркотиків та протидія організованій злочинності. Це уніфікує та спрощує роботу правоохоронців Грузії.

  Насамкінець присутні обговорили діючі спецоперації з виявлення каналів постачання та домовились про подальшу співпрацю.