• In English
 • Збройні Сили стали для української нації новим лідером довіри серед державних інститутів, – Степан Полторак
  опубліковано 05 грудня 2014 року о 16:35

  5 грудня у Києві, за участю Міністра оборони України генерал-полковника Степана Полторака, волонтерів, військовослужбовців центрального апарату Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України, відбулося урочисте зібрання, присвячене 23 річниці Збройних Сил України.

  Керівник військового оборонного відомства вручив державні ордени, нагородив відомчими відзнаками кращих військовослужбовців та заохотив волонтерів.

  Міністр оборони України наголосив, що Збройні Сили стали для української нації новим лідером довіри серед державних інститутів та пройшли серйозний шлях.

  «23 роки для людини – це практично початок життя. А Збройні Сили України пройшли серйозний шлях від дня свого створення і до часу, коли почали воювати. На плечі колективу Збройних Сил, наших генералів, офіцерів, солдатів, службовців, тих хто працює в Міністерстві та виконує завдання із забезпечення життєдіяльності армії, лягло непросте завдання – за короткий проміжок часу підготувати, забезпечити і створити такі Збройні Сили, які були б спроможними виконувати завдання за призначенням. За 23 роки, нам не все вдалося виконати. Ці рішення, які приймалися, не завжди були направлені на зміцнення війська, щоб вони були готовими захищати нашу державу. П’ята колона, яка не давала розвиватися війську у повному обсязі та дихати на повні груди, має бути знищена. Адже людям, які не поважають державу в якій живуть та не думають про її майбутнє, не має бути місця на нашій землі», – зазначив генерал-полковник Степан Полторак.