• In English
 • Усі правоохоронці в зоні АТО забезпечені теплим одягом, - Сергій Чеботар
  опубліковано 02 грудня 2014 року о 11:09

  На складах МВС є ще понад 12,5 тисячі комплектів зимового форменого одягу. Бійці, які перебувають в зоні проведення АТО або направляються туди за ротацією, повністю забезпечені теплим обмундируванням. Одяг вітчизняного виробництва закуплений за найнижчими цінами. Про це заступник голови МВС заявив, коментуючи стан забезпечення бійців підрозділів правоохоронного відомства.

  За словами заступника Міністра внутрішніх справ, для бійців підрозділів МВС був закуплений теплий одяг, який відповідає найбільш сучасним вимогам. Зокрема, для правоохоронців закупили комплекти, до яких входять костюм зимовий (куртка і напівкомбінезон), термобілизна, костюм флісовий, шапка-маска, шапка флісова, рукавички, шкарпетки та утеплені черевики з високими берцями. 

  Закупівля зимового одягу вітчизняного виробництва була здійснена за найнижчими цінами, які були запропоновані постачальниками. Вартість шапки та рукавичок  – близько 30 гривень, комплекту термобілизни – 300 гривень. Зимовий камуфльований костюм коштує 960 гривень, пара взуття – майже 560 гривень.

  Загальна вартість комплекту теплого одягу складає близько 2 250 гривень. Станом на 1 грудня 2014 року на складах МВС в наявності є 12 521 такий комплект.

  Сергій Чеботар висловив подяку волонтерським організаціям, які допомагали екіпірувати перші підрозділи добровольців, що відправлялися з Майдану на захист територіальної цілісності України.

  «Проте наразі всі працівники органів внутрішніх справ забезпечені необхідним одягом. Ніякого додаткового забезпечення підрозділи МВС не потребують», – наголосив Сергій Чеботар.

  Нагадаємо, раніше Міжвідомча комісія визнала 100-відсоткову забезпеченість представників МВС теплим форменим одягом.