• In English
 • Волинь виставить на земельні торги 109 земельних ділянок для реалізації інвестиційних проектів
  опубліковано 02 грудня 2014 року о 11:01

  У Волинській області відібрано 109 інвестиційно привабливих земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які будуть запропоновані на земельних торгах, для реалізації на цих землях інвестиційних проектів. Про це повідомляє головне управління Держземагентства у Волинській області.

  Як зазначається в повідомленні, відбір ділянок здійснюється фахівцями головного управління Держземагентства у Волинській області спільно з органами місцевого самоврядування та райдержадміністраціями.

  “На сьогодні в області визначено 109 земельних ділянок несільськогосподарського призначення загальною площею орієнтовно 535 га, перспективних для реалізації інвестиційних проектів: будівництва промислових об’єктів, логістичних центрів, закладів автосервісу, туристичних та рекреаційних об’єктів”, – повідомляє головне управління Держземагентства.

  У ході торгів указані земельні ділянки можуть бути придбані у власність або придбано право оренди на них.  

  У головному управлінні Держземагентства в області нагадують, що продаж земель, які перебувають у державній або комунальній власності, запроваджено відповідно до Указу Президента України “Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення” від 19 січня 1999 року № 32/99 задля створення умов для ефективного використання землі, стимулювання підприємницької діяльності, заохочення інвестицій. Об’єктами купівлі-продажу відповідно до цього Указу є земельні ділянки, на яких знаходяться об’єкти нерухомого майна, у тому числі об’єкти незавершеного будівництва та законсервовані об’єкти, які приватизовані або відчужені відповідно до законодавства України.