• In English
 • Тернопільщина співпрацюватиме із представниками міжнародного бізнесу
  опубліковано 28 листопада 2014 року о 18:01

  Перспективи створення на Тернопільщині спільних підприємств із бізнесменами Нідерландів обговорили під час зустрічі виконувача обов’язків голови Тернопільської облдержадміністрації Івана Крисака з почесним консулом Королівства Нідерланди у Львові Богданом Панкевичем. Зустріч відбулась в облдержадміністрації 27 листопада.

  Як зазначив Іван Крисак, в області готові розглядати, вивчати та реалізовувати ідеї щодо спільних бізнес-проектів.

  «Ми маємо багато потужних керівників, які роками напрацьовували досвід, а також конкурентноспроможних компаній, - додав він. – У нас є спільні ідеї щодо розвитку сільського господарства, промислової, переробної галузей, малого та середнього бізнесу. Починаємо практикувати створення міні-цехів, загалом, намагаємось підтримати кожного нового підприємця».

  Співпраця з представниками Нідерландів буде спрямована як на створення нових підприємств, так і на розвиток уже діючих на території області.

  «Нам потрібно спільно підтягувати тернопільський бізнес, зокрема ті підприємства, які можуть виробляти продукцію європейського зразка, - зазначив заступник начальника управління заступник директора департаменту – начальник управління інвестиційної, зовнішньоекономічної діяльності та міжнародного співробітництва департаменту економічного розвитку, інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва ОДА Руслан Кулик. – Іншим напрямком буде спільно з представниками Нідерландів створити підприємства в області. Їх експорт буде орієнтуватися на країни Азії».

  Консул королівства Нідерланди у Львові Богдан Панкевич зауважив, що програми, які вони пропонують для співпраці, дають можливість вивчати технології потужних підприємств, обмінюватись досвідом із міжнародними консультантами, а також залучати інвестиції для підтримки та розвитку бізнесу.

  «Проблема наших підприємствнедостатнє фінансування, - продовжив Іван Крисак. – Для подальшого їх функціонування нам потрібні інвестори, які реально оцінять перспективи розвитку. Адже працювати у таких умовах вкрай важко. Ми пишаємося нашими керівниками, які продовжують роботу, незважаючи на складну ситуацію в країні».