• In English
 • Співробітники Мінфіну збирають кошти і передають одяг для захисників України - завершено черговий етап акції
  опубліковано 28 листопада 2014 року о 17:52

  Співробітники Мінфіну продовжують піклуватися про поранених військовослужбовців, які лікуються у центральному госпіталі Міноборони України та військовослужбовців, які служать у зоні АТО. Черговий двотижневий етап благодійної акції завершено, і він виявися найбільшим за обсягом наданої допомоги. Усього з 13 по 28 листопада спільними зусиллями мінфінівці зібрали 20642 грн.

  «Окрема подяка Міністру фінансів Олександру Шлапаку та Олександру Шишку з Академії фінансового управління за їх вагомий внесок у нашу акцію. Приємно, що ніхто не залишається байдужим до нашої акції», - зазначає Михайло Тевкун, один із організаторів і координаторів доброчинного заходу.

  Крім грошей, працівники Міністерства продовжують приносити одяг, в’яжуть шкарпетки, щоб нашим військовим було тепліше у незатишну погоду. Діти співробітників також не полишають олівці та фарби і передають захисникам патріотичні малюнки.

  За зібрані кошти було сплачено 5000,0 грн. компанії «Аквастиль» за бензиновий електрогенератор мод. STRAUS Austria ST/GGT-3003E для ракетного дивізіону нашої підшефної 30-ї окремої механізованої бригади, що обороняє місто Маріуполь. На прохання військових придбали та відправили у Маріуполь універсальну мобільну батарею УМБ Extra Digital MP-S23000 - прилад для підзарядки мобільних телефонів усіх типів у польових умовах. Крім того, надіслали 10 комплектів термобілизни, 6 спальних мішків, які гріють навіть при температурі мінус 15 градусів, необхідні медикаменти, а також цигарки, чай, каву, шоколад, концентрати супів, ліхтарі на суму близько 16000 гривень.

  «Командир підрозділу телефоном підтвердив отримання всіх згаданих речей і висловив щиру подяку за надану допомогу. Я часто спілкуюсь з нашими «підшефними» військовими, що обороняють Маріуполь. Вони щиро дякують за надану допомогу, навіть вражені тим, що працівники Мінфіну так допомагають. До речі, мені вже дзвонили із інших відомств, розпитували про акцію, просили поділитися досвідом», - ділиться враженнями Михайло Тевкун.

  Разом з тим, співробітники Мінфіну допомогли придбати військове обмундирування для молодого бійця Андрія Штурхацького, який приїжджав з-під Дебальцевого у триденну відпустку у зв’язку із народженням дитини. Також передали частину грошей його дружині Катерині, оскільки дитина народилася передчасно і потребує негайної допомоги. 

  Крім того, було надано грошову допомогу у п’ять тисяч гривень пораненому військовому Сергію Романовському, який втратив ногу у бою під Луганськом.

  «Наша акція продовжуватиметься до перемоги. Допомагати своїй Батьківщині у тяжкі часи – обов’язок кожного громадянина і патріота. Пам’ятаймо вираз відомого полководця, імператора Франції Наполеона Бонапарта: народ, що не бажає годувати свою армію, незабаром годуватиме чужу», - впевнені координатори акції Ірина Редько та Михайло Тевкун.    

  Станом на 28.11.2014 обсяг нашої допомоги пораненим та військовослужбовцям становить понад 115 тисяч гривень.