• In English
 • Уряд концентрує зусилля на прискоренні реформ, - Валерій Пятницький
  опубліковано 27 листопада 2014 року о 16:54

  Уряд України проводить і надалі вестиме послідовну політику реформування національної економіки. На цьому наголосив в.о. Міністра економічного розвитку і торгівлі України Валерій Пятницький в інтерв’ю журналісту BBC.

  «Уряд сконцентрував усі зусилля, аби прискорити реформи. Ситуація на сході країни ускладнює цей процес. Проте, щодо «європейського порядку денного», ми прийняли план дій з імплементації Угоди з ЄС і зосереджені на реформах, які спрощують підприємницьку діяльність», – сказав  Валерій Пятницький.

  Він зауважив, що створення нових можливостей для вітчизняного бізнесу та промисловості – найважливіше завдання Уряду, яке допоможе подолати труднощі, наявні сьогодні в українській економіці. Це важко реалізувати, але посадовець запевнив, що за 6 місяців будемо мати чітке уявлення про наші досягнення.

  «Ми намагаємося демонополізувати галузі, щоб створити сприятливе середовище для малого бізнесу – немає сенсу дуже його контролювати, та й у великому бізнесі треба застосовувати м’який контроль. Ми повинні створити нові продукти, які будуть конкурентними, і нові можливості для залучення нових інвесторів», – наголосив Валерій Пятницький.

  Разом із тим, він висловив сподівання що міжнародне співробітництво надалі поглиблюватиметься й це допоможе побудувати нову основу для економіки України.

  «Угода про асоціацію була підписана з метою налагодження тісніших відносин з ЄС і розбудови економіки України на новій основі», – підсумував в.о. Міністра.