• In English
  • За минулу добу на військову службу за контрактом до Збройних Сил України прийнято 99 осіб
    опубліковано 27 листопада 2014 року о 16:46

    «Процес прийому громадян на військову службу за контрактом до Збройних Сил України триває постійно і щодня. Наприклад, лише за минулу добу прийнято 99 осіб. Такої великої кількості за одну добу я не пам’ятаю. Більшість з них – цивільні громадяни, решта – військовослужбовці строкової служби», – повідомив сьогодні, 27 листопада, заступник начальника головного управління персоналу Генерального штабу ЗС України полковник Ігор Миколаєнко під час брифінгу в Українському національному інформаційному агентстві “Укрінформ”.

    «За рік на військову службу за контрактом до Збройних Сил прийнято понад 9300 осіб. З них, з червня 2014 року, коли були внесені зміни до Закону України “Про військовий обов’язок та військову службу” щодо можливості прийняття під час особливого періоду на військову службу осіб за короткостроковим контрактом – понад 2000 громадян віком від 18 до 40 років», – розповів офіцер.

    Полковник Ігор Миколаєнко повідомив, що станом на сьогодні, ще 433 особи готують документи до прийняття на військову службу за контрактом до Збройних Сил України.