• In English
  • У Мінекономрозвитку триває робота з реформування системи держзакупівель
    опубліковано 25 листопада 2014 року о 17:06

    Реформування системи державних закупівель в Україні та приведення вітчизняного законодавства у відповідність до Директив ЄС у цій сфері є одним із найважливіших завдань, які стоять перед Міністерством економічного розвитку і торгівлі України. На цьому наголосив заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України – керівник апарату Роман Качур на відкритті міжнародної конференції на тему: «Шляхи розвитку системи державних закупівель в Україні в контексті інтеграції до ЄС та ключові проблеми реформування системи державних закупівель».

    Він акцентував, що, попри складну ситуацію в країні, обсяги державних закупівель зменшилися приблизно на 40% і складають близько 105 млрд. гривень. Важливим етапом у роботі з удосконалення процедури державних закупівель стало підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

    Роман Качур висловив подяку проектові технічної допомоги ЄС «Гармонізація системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС» за підтримку та поміч, яку Європейський Союз надає для реформування економіки України, й окреслив подальші шляхи реформування та вдосконалення системи державних закупівель.