• In English
 • Мінагрополітики налагоджує співпрацю з Естонською Республікою у сфері рибного господарства
  опубліковано 25 листопада 2014 року о 17:16

  Фахівці Міністерства аграрної політики та продовольства України, Держрибагентства України та представників його територіальних органів перебувають з робочим візитом до Естонської Республіки для налагодження співробітництва у сфері рибного господарства.

  Для Естонії наша країна є важливим ринком збуту рибної продукції. У той же час для України Естонська Республіка є державою, де на практиці можна ознайомитися з гармонізацією національного законодавства у галузі рибного господарства і проблемами, які виникли на цьому шляху, нормами та механізмами регулювання субсидій у сфері рибного господарства наданих Європейським Співтовариством та досвідом ведення рибного господарства у державах-членах ЄС.

  Тож, головною метою відрядження до Естонської Республіки є обговорення питання гармонізації законодавчої бази у галузі рибного господарства, боротьби з незаконним, непідзвітним і нерегульованим рибальством, регулювання субсидій, що надходять від ЄС та рибальських організацій і їх роль у розвитку рибного господарства.

  Зокрема, під час візиту делегації буде взято участь у зустрічі з представниками Парламенту, рибогосподарського сектора, з керівниками Департаменту сільськогосподарських регістрів та інформації, а також з представниками рибальських організацій з регіону Чудського озера.

  Крім того, заплановано вивчити досвід адаптації законодавства Естонської Республіки в умовах постійних змін Загальноєвропейської політики рибного господарства та ознайомитись з механізмами підтримки державою рибальських та рибопереробних підприємств.