• In English
 • На Київщині у трьох районах запрацювали перші Центри з надання адмінпослуг
  опубліковано 25 листопада 2014 року о 16:44

  У Київській області достроково відкрилися перші три Центри з надання адміністративних послуг.

  Як повідомляє Головне управління Держземагентства у Київській області, відтепер у Таращанському, Бориспільському та Баришівському районах найпопулярніші серед громадян і бізнесу адміністративні послуги органів виконавчої влади, у тому числі земельного агентства, будуть надаватися через новостворені Центри надання адміністративних послуг.

  “Це справді непересічна подія. Люди очікують від влади розуміння та людського ставлення. А створення таких Центрів покликане полегшити умови ведення бізнесу, що є однією з ключових вимог керівництва держави”, – наголосив в. о. начальника Головного управління Держземагентства у Київській області Андрій Мальований.

  “Ми ставили собі за мету зробити процес надання адмінпослуг прозорим і зручним для людей. Щоб вони не ходили від кабінету до кабінету, збираючи різні довідки, а щоб знали: якщо їм потрібно отримати послугу від органів виконавчої влади чи місцевого самоврядування, то вони можуть прийти в єдину установу, де їм буде усе роз’яснено на місці, і в найкоротші терміни вони зможуть вирішити свої проблеми. Ми втілили в роботу ті ідеї, які закладали від початку – прозорість, зручність, комфорт для людей та боротьба з корупцією”, – зазначив він. 

  За словами Андрія Мальованого, на черзі відкриття таких Центрів в інших районах області.

  “Для зручності жителів Київщини планується наблизити надання адміністративних послуг до місця роботи та проживання заявників, тобто організувати роботу за принципом “єдиного офісу” та “єдиного вікна”. Подібні офіси з надання адміністративних послуг є одним із основних елементів впровадження електронного урядування, що успішно діють в європейських країнах”, – повідомив він.

  Як відомо, Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням від 16 травня 2014 року № 523-р затвердив перелік послуг, які надаватимуться територіальними підрозділами центральних органів виконавчої влади через Центри надання адміністративних послуг по всій Україні.