• In English
 • За надані землевпорядниками Миколаївщини адмінпослуги до держбюджету надійшло понад 2 млн. грн.
  опубліковано 24 листопада 2014 року о 17:30

  На Миколаївщині за надані фахівцями землевпорядної служби адміністративні послуги їх отримувачі перерахували до Державного бюджету України 2,07 млн гривень. Про це повідомило Головне управління Держземагентства у Миколаївській області.

  Усього з початку року фахівці надали громадянам 69995 адміністративних послуг, з яких 34292 – на безоплатній основі.

  Довідково

  Відповідно до Закону України “Про адміністративні послуги” адміністративна послуга – результат здійснення владних повноважень суб’єктом надання адміністративних послуг за заявою фізичної або юридичної особи, спрямований на набуття, зміну чи припинення прав та/або обов’язків такої особи відповідно до закону.

  Надання адмінпослуг у сфері земельних відносин регламентується постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2011 № 835 “Деякі питання надання Державним агентством земельних ресурсів та його територіальними органами адміністративних послуг”. Зазначеною постановою затверджено розмір плати за надання Держземагентством України та його територіальними органами платних адміністративних послуг, перелік платних адміністративних послуг і перелік адміністративних послуг, що надаються на безоплатній основі

  Наказом Держземагентства України від 29.03.2013 № 132 затверджені Інформаційні та Технологічні картки адміністративних послуг, які надаються Держземагентством України, з якими можна ознайомитися на веб-сайті органу.