• In English
 • Всі вкладники ПАТ "ВіЕйБі Банк", відповідно до законодавства, отримають свої кошти в межах гарантованої суми
  опубліковано 21 листопада 2014 року о 16:46

  Пасічник М.Ф.Нестабільна політична та економічна ситуація в країні похитнула довіру населення до банківських установ та спричинила значний відтік коштів населення з банків.

  У такій ситуації не всі банківські установи змогли забезпечити свою рівновагу та стабільну роботу. На жаль, до переліку таких банків потрапив і ПАТ “ВіЕйБі Банк”.

  Національний банк, Мінфін, власники банку доклали усіх зусиль для підтримки фінансової установи. Однак, відновити платоспроможність та ліквідність банку не вдалося.

  Хотілось би наголосити  й запевнити, що всі вкладники, відповідно до законодавства, отримають свої кошти в межах гарантованої суми.

  При цьому Урядом вже було прийнято рішення щодо забезпечення фінансової підтримки Фонду гарантування вкладів фізичних осіб у розмірі 10,1 млрд. грн., з яких вже профінансовано 7,5 млрд. гривень.

  Уряд і надалі буде підтримувати фінансову спроможність Фонду для забезпечення виконання Фондом своїх зобов’язань перед вкладниками.

  На сьогодні Уряд наділений всіма законодавчими підставами й фінансовими можливостями для оперативного вирішення питання фінансової підтримки Фонду.

  При цьому, ми готові долучитися разом з НБУ та Фондом до процесу пошуку можливих шляхів задоволення вимог всіх вкладників, у тому числі понад гарантовану суму вкладу,  ПАТ “ВіЕйБі Банк” для забезпечення стабільності банківської системи.