• In English
 • У Львові обговорили перспективні напрямки створення безпілотних літальних апаратів
  опубліковано 21 листопада 2014 року о 10:52

  В Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного учасники семінару обговорили проблемні питання та перспективні напрямки створення тактичних безпілотних авіаційних комплексів в інтересах Сухопутних військ.

  Днями на базі Наукового центру Сухопутних військ Академії відбувся семінар на тему “Застосування частин і підрозділів Сухопутних військ у міжнародних та спеціальних операціях, специфічних та спеціальних діях”.

  У заході взяли участь представники Наукового центру, провідних кафедр Академії, Державних підприємств “Кодекс”, “Текон Електрон”, “Авіакос”. Також зареєструвалися для участі у семінарі науковці Національного університету “Львівська політехніка”, Національного технічного університету “Київський політехнічний інститут”, учасники волонтерських організацій міст Львова, Києва та Ужгорода.

  «Зважаючи на ситуацію на Сході України, тема застосування безпілотних літальних апаратів є надзвичайно актуальною. Результати дискусій будуть апробовані під час дій підрозділів Сухопутних військ в антитерористичній операції», – зазначив у вступному слові начальник науково-дослідного відділу Наукового центру підполковник Юрій Сальник.

  Під час семінару учасники заслухали доповіді та взяли участь у дискусіях щодо сучасного стану та тенденцій розвитку засобів розвідки збройних сил інших країн. Також обговорили питання стану та перспектив розвитку тактичних безпілотних авіаційних комплексів під час проведення АТО. Зі змістовними інформаційними повідомленнями також виступили представники підприємств та волонтерських організацій.

  Після завершення семінару для його учасників був проведений показ зразків БпЛА, варіантів корисного навантаження та корисного обладнання, а також “круглий стіл” за тематикою можливостей розробки безпілотних авіаційних комплексів в інтересах Сухопутних військ Збройних Сил України.