• In English
 • У Львові почалось обговорення кращих європейських практик міжмуніципального співробітництва у сфері поводження з побутовими відходами
  опубліковано 20 листопада 2014 року о 10:47

  20 листопада у Львові розпочав роботу Всеукраїнський семінар «Поширення кращих європейських практик міжмуніципального співробітництва у сфері поводження з побутовими відходами». В заході беруть участь представники міністерств та відомств, заступники міських голів, керівники підприємств, установ та організацій, які опікуються сферою поводження з побутовими відходами, представники громадських організацій та іноземних компаній.

  Відкрив семінар заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Андрій Білоусов.

  «У сфері поводження з побутовими відходами Мінрегіон створює необхідні правові умови, спираючись на кращі європейські практики, які є найбільш сталими у світі. Переконаний, підготовлені Міністерством нормативно-правові акти будуть підтримані Урядом, забезпечать стабільну роботу всім учасникам ринку», - сказав Андрій Білоусов.

  Він закликав присутніх до плідної праці і запропонував за підсумками проведення семінару, після ознайомлення з зарубіжним досвідом і сучасними технологіями, а також з можливостями підвищення рівня і якості послуг, надати на адресу Міністерства необхідні на думку учасників заходу побажання, пропозиції та зауваження.

  «Впевнений, що співпраця органів державної влади, місцевого самоврядування, бізнесу, а також зміцнення міжнародного співробітництв допоможе країні врегулювати більшість проблемних питань у сфері поводження з відходами», - зазначив заступник Міністра.

  Довідково

  Всеукраїнський семінар «Поширення кращих європейських практик міжмуніципального співробітництва у сфері поводження з побутовими відходами в Україні» проходитиме 20-21 листопада 2014 року у Львові. Організатори семінару: Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), Програми розвитку державно-приватного партнерства USAID, швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO