• In English
 • Ігор Швайка перебуває у Римі на Другій міжнародній конференції з питань харчування
  опубліковано 20 листопада 2014 року о 10:35

  Міністр аграрної політики та продовольства Ігор Швайка перебуває у Римі на Другій міжнародній конференції з питань харчування.

  Так, у ході візиту до Італії, очільник Мінагрополітики провів двосторонню зустріч з Міністром продовольства Республіки Бангладеш Камралом Ісламом, під час якої обговорено умови подальшої співпраці, підписання і виконання контракту на поставку українського зерна.

  "Наразі ми отримали з боку наших партнерів підписаний контракт. Цього тижня українська сторона виконає свої зобов'язання щодо підписання і вже найближчим часом розпочне його виконання",- запевнив Міністр Ігор Швайка.

  Як відомо, у вересні міністри двох держав домовилися про поглиблення співпраці та збільшення обсягів експорту зернових з України до Республіки Бангладеш протягом двох років. Для Бангладешу цей контракт є забезпеченням продовольчої безпеки країни, для нашої держави - закріплення іміджу надійного торговельного партнера на міжнародному ринку. Наразі йдеться про постачання 250 тис. тонн зерна на рік.