• In English
  • Мінагрополітики працює над вдосконаленням законодавства в аграрному комплексі
    опубліковано 11 листопада 2014 року о 14:24

    Міністерством аграрної політики та продовольства України розроблено та надано пропозиції щодо внесення змін до Кодексу України про надра (нова редакція), який передбачатиме використання води без спецдозволу для середніх і дрібних сільгосптоваровиробників.

    За ініціативи Мінагрополітики, Мінекономіки України враховано у проекті Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дерегуляції та поліпшення умов ведення бізнесу» пропозиції щодо скасування ліцензування торгівлі племінними (генетичними) ресурсами, проведенням генетичної експертизи та аномалій у тварин.

    Зокрема, для налагодження діалогу між владою, науковцями і представниками бізнесу та прийняття узгоджених рішень у Мінагрополітики створено спеціальні робочі групи. Зокрема, з розвитку та регулювання галузі свинарства, з розробки та вдосконалення законодавства та інших нормативних актів, що регулюють молочну галузь, з вивчення стану і перспектив розвитку галузі конярства, з підготовки та розробки необхідних нормативно-правових актів щодо законодавчого врегулювання виробництва медових напоїв.