• In English
 • Місцеві бюджети Львівщини отримали 12 млн. грн. на ремонт і утримання автомобільних доріг комунальної власності
  опубліковано 11 листопада 2014 року о 12:10

  Місцевим бюджетам Львівщини перераховано черговий транш субвенції з державного бюджету на суму 12 млн. 164 тис. грн. Ці кошти спрямовані на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання автомобільних доріг комунальної власності у населених пунктах, – інформує департамент фінансів Львівської ОДА.

  Загалом з початку року на цю мету передано 140 млн. 811 тис. грн. коштів субвенції з державного бюджету (86,5% до річних призначень). У тому числі через обласний бюджет передано 46 млн. 635 тис. грн. та безпосередньо з держаного бюджету – 94 млн. 176 тис. грн.

  Таким чином, на рахунках місцевих бюджетів, за оперативними даними, зосереджений фінансовий ресурс на будівництво, реконструкцію ремонт та утримання доріг комунальної власності в сумі понад 152 млн. гривень

  Також місцевим бюджетам Львівщини перераховано 826,4 тис. грн. субвенції за нараховані в жовтні ц.р. пільги та житлові субсидії населенню на придбання твердого палива та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу. Це дозволило повністю погасити заборгованість, яка склалась на 1 листопада ц.р.