• In English
 • Хлібороби Чернігівщини намолотили третій мільйон тонн зерна
  опубліковано 11 листопада 2014 року о 11:50

  Чернігівщина наближається до завершення збору врожаю 2014 року: хліборобами області намолочено третій мільйон тонн зерна. Це майже на 740 тисяч тонн більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року. Врожайність зернових краща, ніж торік і перевищує 51 центнер з гектара.

  Найбільшу частку в отриманому валовому зборі зерна наразі мають аграрії Бобровицького, Прилуцького, Ічнянського та Бахмацького районів.

  Хліборобів області, які незабаром відзначатимуть професійне свято, привітав в.о. голови Чернігівської обласної державної адміністрації Сергій Журман.

  «Щедрість Чернігівської землі і працьовитість людей, які на ній живуть – ось запорука вагомого результату, яким ми всі пишаємося. Щира подяка невтомним хліборобам за самовіддану працю, яка, незважаючи на складні погодно-кліматичні умови, увінчалася вагомим здобутком», - зазначив очільник обласної державної адміністрації.

  Наразі в області продовжується збирання кукурудзи. Середня врожайність цієї зернової культури цьогоріч становить 66,6 центнерів з гектара.

  Загалом аграрії прогнозують перевищити минулорічний рекорд та зібрати майже 3,2 мільйони тонн зернових та зернобобових культур.