• In English
 • Херсонщина шукає шляхи для забезпечення сімей загиблих військовослужбовців доступним житлом
  опубліковано 04 листопада 2014 року о 17:20

  Радник голови Херсонської облдержадміністрації Руслан Панчишин провів засідання обласної робочої групи з координації питань будівництва (придбання) доступного житла. За результатами засідання він дав доручення направити листи від імені Херсонської обласної державної адміністрації сім’ям загиблих військовослужбовців у зоні проведення антитерористичної операції із пропозиціями стосовно придбання доступного житла в рамках реалізації обласних програм молодіжного житлового кредитування та переліком необхідних документів.

  «Кроки, які ми будемо робити у напрямку забезпечення  житлом родин тих військових, які загинули, захищаючи Батьківщину, можуть виявитися непопулярними для забудовників, але вкрай необхідними для цих сімей. – підкреслив Руслан Панчишин. – Але механізми надання пільг на отримання житла цим сім’ям мають бути знайдені».

  Зокрема, радник голови облдержадміністрації запропонував забудовникам об’єктів, що будуть здані в експлуатацію, виділити декілька квартир для членів родин загиблих. Кошти ж за ці квартири можуть бути виплачені протягом певного терміну, що буде довшим за термін, визначений програмами доступного житла.

  «Люди справді цього потребують, тож давайте усі долучатися до цієї проблеми і розуміти – ми всі робимо одну справу», - звернувся до членів робочої групи радник голови облдержадміністрації.

  Зазначимо, що найближчим часом у рамках реалізації обласних програм молодіжного житлового кредитування та будівництва доступного житла планується здати 2 об’єкти – 126-квартирний та 110-квартирний житлові будинки у Херсоні.