• In English
 • Державтоінспекція України: під час "Місячника навчання ПДР" автолюбителі можуть перевірити свої знання безкоштовно
  опубліковано 03 листопада 2014 року о 15:29

  В Україні триває профілактична акція «Місячник навчання Правилам дорожнього руху». Однак таке починання, на жаль, не обійшлося без критики та спроб нівелювати напрацювання, що приносять неабияку користь учасникам дорожнього руху. Так, вчора в одному з інтернет-видань з’явилася інформація про те, що нібито УДАІ УМВС України в Житомирській області та громадська організація будуть проводити платні курси для водіїв.

  З цього приводу Державтоінспекція України офіційно повідомляє: ніяких «платних курсів» для учасників дорожнього руху ДАІ не проводить. Усі соціальні ініціативи, а також профілактична робота серед водіїв та пішоходів, є абсолютно безкоштовними й долучитися до них може кожен за власним бажанням.

  Зокрема, нагадуємо громадянам що наразі в Україні триває профілактична акція «Місячник навчання ПДР», під час якого автолюбителі можуть безкоштовно перевірити свої знання в Центрах надання послуг ДАІ. З 15 жовтня по 15 листопада підлітки, а також всі бажаючі, кожного робочого дня з 13-ї до 14-ї години мають нагоду пройти своєрідне тестування власних знань.

  Крім того, майбутні водії мають змогу ознайомитися з технічним обладнанням на якому виготовляються посвідчення водія нового зразка, оглянути автодром та навчальний автомобіль.

  Від початку акції Державтоінспекція отримала багато позитивних відгуків, зокрема від навчальних закладів, учні яких з користю провели час у Центрах ДАІ. До душі «новинка» й людям більш дорослого віку. За останні роки в Правила дорожнього руху неодноразово вносилися зміни, тож для водіїв навіть з великим стажем керування цікаво перевірити свою уважність та обізнаність.