• In English
 • Павло Клімкін провів зустріч з Президентом Туркменістану
  опубліковано 03 листопада 2014 року о 15:15

  3 листопада в рамках робочого візиту до Туркменістану Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустрічі з Президентом Туркменістану Гурбангули Бердимухамедовим та Заступником Голови Кабінету Міністрів, Міністром закордонних справ Туркменістану  Рашидом Мередовим.

  У ході зустрічей відбулося обговорення широкого кола питань двостороннього співробітництва. Сторони високо оцінили існуючий рівень двосторонніх відносин та висловилися за їх подальший розвиток.

  Значну увагу було приділено питанням активізації торгово-економічних взаємовідносин, розвитку співробітництва у будівельній, енергетичній та транспортній галузі, а також розширенню культурно-гуманітарного співробітництва, зокрема, у сфері освіти. 

  У контексті обговорення економічних взаємовідносин особливу увагу було приділено питанням участі українських будівельників у реалізації масштабних інфраструктурних проектів, які здійснюються у Туркменістані.

  У ході візиту глава зовнішньополітичного відомства України відвідав будівельний майданчик дренажно-комунікаційного тунелю, що споруджується в Туркменістані компанією БА «Інтербудмонтаж» та зустрівся з його трудовим колективом.

  П.Клімкін також поклав квіти до пам’ятника Т.Г.Шевченку в мшгабат, здійснив поїздку до Меморіального комплексу в с. Кипчак, де відвідав Мечеть духовності та поклав квіти до сімейного мавзолею першого Президента Туркменістану Сапармурата Ніязова.