• In English
 • Мінмолодьспорт: Обговорено реформу в галузі фізичної культури і спорту
  опубліковано 03 листопада 2014 року о 11:16

  У Міністерстві молоді та спорту України відбулася нарада працівників та директорів регіональних центрів фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" щодо принципів здійснення реформування та розвитку сфери фізичного виховання та спорту.

  Учасники наради, зокрема, обговорили проект реформи в галузі фізичної культури і спорту та ідеології змін до Закону України "Про фізичне виховання та спорт".

  Виступаючи на нараді, Дмитро Качуровський, голова робочої групи з підготовки проекту реформ, ознайомив учасників з проблемами в сфері спорту та розповів про основні ідеї, які викладені в концепції реформування галузі.

  Зокрема, він роз'яснив важливість реформування існуючої системи спортивних шкіл та трансформації їх у спортивні клуби без зміни форми власності, підвищення ролі та статусу спортивних федерацій як центрів управління видами спорту.

  "Нам потрібно йти у правильному напрямку і зробити кілька правильних кроків, щоб спорт став на службу кожній людині, сім'ї, громаді. Масовий спорт, спорт вищих досягнень та взаємовідносини між державою, територіальними громадами та суб`єктами спортивної сфери повинні реформуватися непослідовно, а реформуватися одночасно",  - наголосив Дмитро Качуровський.

  Після обміну думками учасники домовилися продовжити практику проведення подібних зустрічей для подальшого спільного напрацювання пропозицій щодо змін до Закону України "Про фізичне виховання та спорт".