• In English
 • Підприємці Києва допомагають військовим у зоні АТО
  опубліковано 03 листопада 2014 року о 11:30

  Столичні підприємства надають підтримку бійцям АТО. Про це повідомили у департаменті промисловості та розвитку підприємництва КМДА.

  Зокрема, ДП АТ «Київхліб» (Хлібокомбінат №11) надало допомогу на загальну суму понад 56 тис. грн., ПрАТ «Фанплит» надало грошову допомогу в розмірі 51 тис. грн. сім’ям загиблих воїнів, які проживають у Дніпровському районі та пораненим військовослужбовцям. Також матеріальну та грошову допомогу надають підприємства кожного району міста.

  З метою підтримки військових формувань у зоні АТО відділом торгівлі направлено листи на мережеві заклади торгівлі щодо надання посильної допомоги зазначеним формуванням. Так, відповідно до розпорядження КМДА, 19 жовтня на Пейзажній алеї був проведений  благодійний ярмарок. Кошти, зібрані під час заходу, будуть витрачені на теплий одяг для військовослужбовців, які перебувають у зоні АТО. Також для 12 БТО придбано одноразовий посуд у кількості 2 тис. комплектів.

  Комунальне підприємство «Володимирський ринок» направило у зону АТО автомобіль з продуктами харчування та надало продовольчі товари для Київського військового госпіталю, зібрало одяг бійцям, які відправляються на долікування та реабілітацію у м. Ірпінь. Також закуплено раненим лікарські засоби, а грошові кошти бійцями передаються особисто.

  Окрім того, під час проведення щосуботніх продовольчих ярмарків у Дарницькому, Дніпровському, Солом’янському та Оболонському районах встановлені скриньки для збору добровільних внесків відвідувачами та учасниками ярмарку для потреб військовослужбовців у зоні АТО.

  Більш детально про допомогу, яку надають столичні підприємства захисникам Вітчизни у зоні проведення антитерористичної операції можна ознайомитися у розділі «ДОПОМОГА УЧАСНИКАМ АТО» на сайті КМДА за посиланням https://kievcity.gov.ua/news/17989.html.