• In English
 • Для залізничників та медиків Львівської магістралі провели тренінг із надання невідкладної допомоги
  опубліковано 03 листопада 2014 року о 10:47

  Галузеві медики та працівники залізниці, пов’язані із перевезенням пасажирів, стали учасниками навчально-тренінгового семінару із виживання та надання першої домедичної допомоги у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Теоретичними знаннями та практичним досвідом із залізничниками ділився досвідчений рятувальник, експерт-консультант ОБСЄ з питань виживання у особливо небезпечних умовах Володимир Цвирко.

  Експерт провів два семінари-тренінги на Львівській магістралі: один – для галузевих медиків, другий – для залізничників, які супроводжують пасажирів. Загалом лекції прослухали близько ста п’ятдесяти осіб. Під час семінару тренер розповів про правила поводження у натовпі та при надзвичайних ситуаціях, наочно показав, як надати першу допомогу непритомній людині. Окрім того, Володимир Цвирко поділився власним досвідом виживання у зоні бойових дій, розповів, як проходити блок-пости та куди ховатися під час обстрілу населеного пункту.

  За словами тренера, для залізничників така інформація є надзвичайно важливою, адже нерідко саме вони є першою ланкою так званого ланцюга виживання, надають першу допомогу потерпілим. Окрім того, набуті під час семінару навики працівники магістралі зможуть за потреби використовувати не лише в роботі, але і в повсякденному побуті.

  Додамо, що тренінги з виживання та надання першої домедичної допомоги на Львівській магістралі продовжаться. Надалі для працівників залізниці їх проводитимуть галузеві медики.

  Довідково

  На підприємствах залізничного транспорту відбуваються навчально-тренінгові семінари з виживання та надання домедичної допомоги при різних невідкладних станах в умовах недоступності кваліфікованої медичної допомоги. 

  Заняття проводиться за програмою «Рятувальник першого контакту». Серед слухачів семінару – залізничники, керівники структурних підрозділів залізниць, завідувачі поліклінік, цехові лікарі, лікарі-хірурги та інші працівники медичних служб.

  Володимир Цвирко – підполковник міжнародної неурядової поліцейської корпорації, Радник комісара з надзвичайних ситуацій, експерт-консультант ОБСЄ з питань виживання в особливо небезпечних умовах. Врятував понад 1000 осіб. Брав участь у наданні допомоги постраждалим під час великих аварій як на шахтах, так і на промислових підприємствах України та інших країн. Володимир Цвирко пройшов стажування у воєнному госпіталі повітряно-десантних військ м. Бордо (Франція), де отримав сертифікат міжнародного інструктора щодо надання медичної допомоги в особливо небезпечних умовах і лікаря першого контакту екстремальної медицини.