• In English
 • Петро Мехед: На сьогодні армії поставлено озброєння і військової техніки на суму понад 150 млн. грн.
  опубліковано 31 жовтня 2014 року о 15:29

  «На даний момент у війська поставлено озброєння і військової техніки на суму понад 150 млн. грн. Це насамперед модернізовані танки «Булат», модернізовані літаки Су-25, протитанкові ракетні комплекси «Стугна-П», станції «Адрос» та вертольоти Мі-8 МТВ. Крім цього, в армію поставлено 500 одиниць сучасних каліматорних прицілів для стрілецької зброї, 6 одиниць нових зразків стрілецької зброї виробництва «Форт», 120 одиниць переобладнаних автоматів Калашникова», - повідомив заступник Міністра оборони – керівник апарату Петро Мехед на брифінгу у Клубі Кабінету Міністрів України 31 жовтня.

  При цьому він додав, що найближчим часом очікується поставка близько 700 тепловізорів, понад 600 одиниць сучасної стрілецької зброї, а також новий БТР-4Е.

  За словами Петра Мехеда, для закупівлі озброєння та військової техніки бюджетом у цьому році передбачений фінансовий ресурс у розмірі 1 млрд. 268 млн. грн.

  Заступник Міністра оборони також повідомив, що «для відновлення озброєння і військової техніки у зоні АТО діє понад 50 ремонтних груп, розгорнуто 5 польових штабів. Виконання зазначених заходів дозволило привести до боєздатного стану понад 14,5 тис. одиниць техніки».

  Крім того, відзначив Петро Мехед, на підприємствах промисловості в ремонті перебувають понад 800 одиниць техніки. За його словами, на сьогодні понад 126 відремонтованих та модернізованих зразків озброєння та військової техніки вже виконують завдання на Сході України.