• In English
  • Ігор Швайка зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Корея в Україні
    опубліковано 31 жовтня 2014 року о 13:26

    Керівник Міністерства аграрної політики і продовольства привітав Надзвичайного та Повноважного Посла Кореї Сол Кьон Хуна з початком його дипломатичної місії в Україні та підкреслив, що Мінагрополітики бачить значний потенціал у розвитку співробітництва між Україною і Кореєю у галузі сільського господарства. 

    «На сьогодні ми вже маємо певні результати співпраці двох наших країн. Але резерв для розвитку торгово-економічних відносин між Україною і Кореєю є достатньо великим. Наразі ДПЗКУ та Daewoo International ведуть переговори щодо розвитку торгово-експортних відносин, зокрема закупки продовольчої кукурудзи від 100 і більше тис. тонн на рік, так само ведуться перемовини щодо експорту української олії. Ми зацікавлені в розвитку всіх сфер, які будуть запропоновані як корейською, так і української стороною», - сказав Міністр Ігор Швайка.

    «Республіка Корея підтримує незалежність і цілісність України. Наше керівництво бажає взяти участь у відбудові Донбасу. Ми сподіваємось на розвиток нашої співпраці, зокрема, і в інвестиційних проектах у сільському господарстві, і закупці зернових», - зазначив, у свою чергу, Посол Республіки Корея Сол Кьон Хун.