• In English
 • Арсен Аваков: Міліція повинна бути передовим загоном, який змінює Україну
  опубліковано 31 жовтня 2014 року о 13:13

  Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков висловив упевненість в тому, що патріоти, які довели в боях свою відданість країні, зможуть разом зі «старими» спеціалістами і новим поколінням правоохоронців виплекати ту нову якість міліції, яку очікує українське суспільство. Про це глава МВС заявив під час сьогоднішнього урочистого нагородження бійців-учасників АТО.

  Він зазначив, що зараз ведеться багато розмов про реформу міліції. Багато хто переживає, а багато хто вже готовий до її проведення.

  «Хоча насправді всі ми розуміємо, що МВС, міліція повинні бути передовим загоном, який змінює Україну: справжнім, нефальшивим, тим, який користується повагою у суспільстві. І коли ми про це говоримо, ми повинні робити не лише структурні зміни: кожен з вас, хто сидить у цій залі, має зіграти свою роль, – наголосив Арсен Аваков.

  Саме тому сьогодні Міністр внутрішніх справ України прийняв рішення про призначення підполковника міліції Вадима Трояна начальником ГУМВС України в Київській області. До цього він перебував на посаді заступника командира батальйону патрульної служби  міліції особливого призначення «Азов».

  «Я розраховую, що патріоти, які довели в боях свою відданість країні, які прийшли добровольцями, компетентнізможуть разом зі «старими» спеціалістами і новими молодими хлопцями виростити і виплекати ту нову якість міліції, яку ми всі чекаємо», – підкреслив Арсен Аваков.

  Він зазначив, що Вадим Троян є випускником університету МВС, має досвід роботи і разом із бійцями «Азова» звільняв Маріуполь, брав участь у боях під Іловайськом і Широким.