• In English
 • Українська молочна продукція вже у лютому 2015 року посяде своє місце на європейському ринку, - Андрій Дикун
  опубліковано 30 жовтня 2014 року о 12:23

  Українська молочна продукція вже у лютому 2015 року посяде своє місце на європейському ринку. Про це заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Андрій Дикун сказав під час інтерв’ю одній з інформаційних агенцій.

  Як наголосив Андрій Дикун, жити в умовах торгових війн Україна звикла: починаючи від сирних, плодоовочевих, молочних, закінчуючи – енергетичними та відкритими військовими протистояннями. Тому з приходом в Уряд, керівництво Мінагрополітики одразу розпочало перепрофілювання ринків збуту.

  «Отримавши декілька тижнів тому позитивні висновки європейських експертів, ми отримали «зелене світло» для виходу на європейський ринок. Сьогодні Європа відзначила якість нашої продукції, тоді як багато років РФ наголошувала на недостатньому рівні, постійно запроваджуючи-відміняючи санкції. Думаю, у лютому 2015 року українська молочна продукція займе свою нішу на європейському ринку, а Росія через декілька років сама проситиме відновити постачання, бо з радянських часів росіяни звикли до смакових та якісних властивостей нашої продукції», - підсумував Андрій Дикун.

  Також посадовець наголосив на тому, що сьогодні Україна поступово опановує вмісткий ринок Китаю, а також Саудівської Аравії та Казахстану. Диверсифікація ринків збуту проходить доволі швидко, враховуючи ту якість, яку має сільськогосподарська продукція України, вважає заступник Міністра Андрій Дикун.