• In English
 • Дмитро Булатов: Українська молодь довела всьому світу, що здатна формувати державну політику
  опубліковано 30 жовтня 2014 року о 12:02

  30 жовтня – третій день участі української делегації у Першому Глобальному форумі ООН з молодіжної політики. Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов взяв участь у сесії щодо основних аспектів розвитку молодіжної політики у Європі та Центральній Азії.

  "Українська молодь своєю активною громадською позицією довела всьому світу, що вона може формувати державну політику та визначати майбутнє держави. Саме молоді українці змінили злочинну та корумповану владу. Вони пройшли через неймовірні випробування, і тепер у нас є шанс побудувати сильну та успішну державу", - наголосив Дмитро Булатов під час дискусії.

  Він зазначив, що напрямки, за якими нині працює Міністерство молоді та спорту України, базуються на міжнародному досвіді та кращих практиках. "Ми вдячні ООН, Раді Європи, іншим міжнародним партнерам за допомогу. Завдяки спільним зусиллям ми змогли реалізувати низку ініціатив щодо наближення молодіжної політики нашої держави до європейських стандартів".

  Міністр наголосив, що для України органічною є європейська модель громадянського суспільства, яка передбачає поступову передачу державою частини своїх управлінських повноважень громадським організаціям і поділ з ними відповідальності за суспільні справи. Головні партнери органів виконавчої влади у вирішенні першочергових проблем молоді – молодіжні організації, які як суб'єкти громадянського суспільства все активніше залучаються до вирішення проблем молоді.