• In English
 • Мінрегіон направить в області мобільні робочі групи фахівців для перевірки реальної ситуації з опалювальним періодом
  опубліковано 30 жовтня 2014 року о 10:24

  Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Кістіон розкритикував роботу тих регіонів, які досі не завершили роботи з підключення опалення житловому фонду та об’єктам соціальної сфери. 168 котелень в Україні по сьогоднішній день не запрацювали, не дивлячись на холодну погоду. Частина з них – автономні котельні шкіл, в яких на сьогоднішній день осінні канікули.

  «Зрозуміло, чому не у всіх школах сьогодні є тепло – у школярів канікули. А от чому не у всіх дитячих садках і житлових будинках сьогодні опалюється – не піддається жодній критиці. Тим більше, кожен, повторюю, кожен регіон звітував, що готовий до опалювального періоду і проблем зі своєчасним запуском тепла не буде. Реально бачимо, що деяким керівникам легше говорити, аніж результативно працювати. Треба робити висновки», - сказав Володимир Кістіон.

  За його словами, Мінрегіон направить в області мобільні робочі групи фахівців Міністерства для перевірки реальної ситуації з опалювальним періодом.

  «До кого і коли приїде перевірка – про це ніхто не знатиме», - додав перший заступник Міністра.

  Він вибачився перед тими людьми, в помешканнях яких досі холодно і запевнив, що недопрацювання окремих керівників виллється у кадрові рішення.

  Нагадаємо, при Мінрегіоні працює цілодобово оперативно-диспетчерська служба, куди за тел. 044 207 18 04 громадяни можуть звертатися з питань, пов’язаних з опалювальним періодом.