• In English
  • На Тернопільщині 54 родини отримали житло за підтримки держави
    опубліковано 29 жовтня 2014 року о 18:06

    У Тернопільській області триває реалізація житлових програм. Житло вводять в експлуатацію за програмою молодіжного житлового будівництва та програмою будівництва «Власний дім». Про це повідомив 29 жовтня під час засідання колегії облдержадміністрації директор департаменту архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та енергозбереження ОДА Володимир Харченко.

    «За програмою молодіжного житлового будівництва за 9 місяців 2014 року  ввели в експлуатацію  165 кв. м житла, за кошти державного бюджету – 67 кв. м житла, за кошти місцевого бюджету – 60 кв. м житла та за рахунок інших джерел – 38 кв. м  житла, - повідомив він. - За програмою будівництва "Власний дім" протягом даного періоду уклали кредитних угод на суму 1645,0 тис. гривень, коштів державного бюджету – 950 тис. гривень та  коштів місцевого бюджету – 695,0 тис. гривень. Загалом кошти на будівництво та добудову приватного житла отримали 57 сімей».

    За умовами програми здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов у Тернопільській області, уклали 86 договорів часткової компенсації відсотків. Зокрема 6 договорів на суму  1369 тис. гривень уклали у 2014 році.